Дзвінок ENERGIO EBL-1501 150мм, Якість
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-EBL-1501
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзвінок гучного бою призначений для систем звукового оповіщення у громадських та виробничих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Матеріал | Основа — ПВХ, резонатор — сталь |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Номінальний струм, In | 350mA |
| Рівень звуку | 78дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Експлуатаційна температура | -10 до +45°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴


