Дзвінок ENERGIO EBL-1001 100мм, Якість
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-EBL-1001
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзвінок гучного бою призначений для систем звукового оповіщення у громадських та виробничих приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Матеріал | Основа — ПВХ, резонатор — сталь |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Номінальний струм, In | 350mA |
| Рівень звуку | 75дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Експлуатаційна температура | -10 до +45°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


