

Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick, Якість
287 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIM-00-00019649
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick, Якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 72 W |
| Розмір | 376×18×18 мм |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Струм на виході | 6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴


