

Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М, ТМ Заповіт, Якість
13 250 ₴
12 587,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОРК-021М
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М призначений для проведення загальних та місцевих опромінень у фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних закладів.
Корпус опромінювача виготовлений з металевого профілю та листової сортової сталі та пофарбований білою порошковою фарбою.
Габаритні розміри ОРК-021М: 550*720*1800 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1160 мм |
| Максимальна висота | 1750 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 675 мм |
| Довжина | 600 |
| Колісні опори | 4 шт., самоорієнтовні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Країна походження | Україна |
| Тип опор | Колісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 587,50 ₴


