Візок для перевезення балонів ТДБ-2, ТМ Заповіт, Якість
10 535 ₴
8 954,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТДБ-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для перевезення балонів ТДБ-2 призначений для перевезення балонів усередині приміщення. Візок призначений для перевезення двох балонів до 50 літрів, оснащений захисним ланцюгом, що запобігає падінню балона. Візок встановлений на два гумові колеса. Конструкція візка не має виступаючих та гострих частин, що забезпечує попередження травм під час експлуатації.
Габаритні розміри ТДБ-2: 600*300*1600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 954,75 ₴


