Візок для прибирання приміщень Якість, ТУП
11 275 ₴
9 583,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТУП
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для збирання приміщень ТУП призначений для збирання приміщень у медичних закладах та інших лікувально-профілактичних закладах. Візок виготовлений з металевого каркаса встановленого на чотири колеса, два з яких мають гальма, в комплект поставки для зручності медперсоналу входить відро, швабра, віник, а також упаковка пакетів для сміття.
Габаритні розміри: 1100*540*975 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Особливості | Комплектація шваброю, Комплектація відром |
| Ручки для переміщення візка | 2 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 583,75 ₴


