Візок для перевезення їжі посилений ТПП-У, ТМ Заповіт, Якість
20 000 ₴
17 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТПП-У
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для перевезення їжі посилений ТПП-У, Оригінал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 000 ₴


