Візок для перевезення білизни ТГБ-2, ТМ Заповіт, Якість
11 130 ₴
9 460,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТГБ-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для перевезення білизни ТГБ-2 використовується для перевезення білизни у медичних та інших закладах. Візок є цільнозварною конструкцією, виготовленою з металевого профілю і пофарбованою порошковою антибактеріальною фарбою. Поверхня стін кошика має сітчасту основу. Візок встановлений на 4 колеса, 2 з яких оснащені гальмами.
Габаритні розміри: 1000*550*900 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Тип | Медична візок |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Ручки для переміщення візка | 1 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 460,50 ₴


