Візок для перевезення їжі ТПП, ТМ Заповіт, Якість
6 465 ₴
5 495,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТПП
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для перевезення їжі з харчоблоку до відділень лікувальних закладів. Візок виготовлений з металевого профілю та пофарбований порошковою фарбою. Має дві полиці з допустимим навантаженням 20 кг на верхню полицю і до 80кг на нижню полицю. Візок встановлений на гумові апаратні колеса, два з яких мають гальма. Також на замовлення можливе виготовлення конструкції візка для перевезення їжі по вулиці.
Габаритні розміри ТПП: 940*540*940 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на верхню полицю | 20 кг |
| Максимальне навантаження на нижню полицю | 80 кг |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Призначення | Для доставки до намету їжі |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
| Ручки для переміщення візка | 2 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495,25 ₴


