Візок для зберігання ВЗ-3, Якість
11 980 ₴
10 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВЗ-3
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок ВЗ-3 призначений для зберігання та транспортування різних медичних матеріалів усередині приміщень при обслуговуванні хворих у лікувальних закладах та інвалідів у будинках-інтернатах. Виготовлена з металевого профілю та пофарбована порошковою фарбою. Всі полиці мають сітчасту основу. Візок встановлений на апаратні колеса. Являє собою розбірну конструкцію.
Габаритні розміри, ±10 мм: 640х480х1000
Кошик малий: 540х480х160
Кошик великий: 540х480х200
Маса, кг – 18,0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Полиця-кошик для речей | 3 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 183 ₴


