
Столик маніпуляційний СМ-3, Якість
7 700 ₴
6 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: СМ-3
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик маніпуляційний з шухлядою СМ-3 дозволяє зручно і доступно розміщувати інструмент і матеріали при проведенні маніпуляцій. Стандартно столик оснащений полицею з нержавіючої сталі. Простота, зручність і функціональність конструкції столика СМ-3 дозволяє використовувати його в різних медичних кабінетах.
Габаритні розміри СМ-3, (дл*гл*вис): 660*510*920 мм
Висота полиць від підлоги: 425 та 775 мм.
Допустиме навантаження на столик: до 25 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал полиці | Скло, Метал |
| Призначення | Для медикаментів та інструментів |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 545 ₴


