


Візок для перевезення хворих зі знімними ношами ТБС-150, ТМ Заповіт, Якість
15 600 ₴
13 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТБС-150
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок ТБС-150 використовується для перевезення пацієнтів між приміщеннями у медичних закладах. У її конструкції використовуються посилені колеса діаметром 160мм, що дозволяють витримувати динамічне навантаження до 120 кг. Візок ТБС-150 складається з двох частин - нижнього каркаса на колесах і знімних нош на гумових ніжках. Наявність знімних ношок дозволяє переміщати пацієнта сходами та іншими нерівними ділянками. На ношах також встановлений регульований підголівник для надання положення голови комфортного положення.
Додатково візок може бути укомплектований матрацом, що миється, ременями для тулуба і ніг, кріпленням для апаратів інтенсивної терапії.
Габаритні розміри ТБС-150: 2100*670*830 мм;
Розміри ложа: 520*1800 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 800 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2100 |
| Довжина ложа | 1780 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Призначення | Для перевезення пацієнтів |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Ручки для переміщення візка | 4 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина | 565 мм |
| Ширина ложа | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 260 ₴


