

Столик маніпуляційний СМ-3, Якість
16 600 ₴
14 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: СМ-4 плюс
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик маніпуляційний СМ-3 на чотири ящики призначений для розміщення та зберігання інструментів та матеріалів під час проведення різних маніпуляцій. Столик складається з металевого каркаса, на який встановлені чотири ящики та дві металеві полиці, для розміщення інструменту. Столик забарвлений білою антибактеріальною порошковою фарбою, яка легко обробляється розчинами. Ящики, на замовлення, можуть офарблюватися в різні кольори. Для легкого переміщення стіл оснащений чотирма колесами (два з яких з гальмами) і має зручні ручки над ящиками. Простота та функціональність конструкції столика СМ-3 на чотири ящики дозволяє використовувати його у різних медичних та спеціалізованих установах.
Столик поставляється у зібраному вигляді.
Габаритні розміри, мм 900х520х880.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Призначення | Для медикаментів та інструментів |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
| Ящик | 4 (шт.) шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 110 ₴


