
Шафа лабораторна ШЛ-2, ТМ Заповіт, Якість
27 185 ₴
23 107,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШЛ-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа лабораторна ШЛ-2 використовується в лабораторіях та медичних закладах для зберігання різних препаратів та інструментів.
Шафа є розбірною конструкцією, виконаною з металевих панелей, пофарбованих порошковою фарбою, і скла, розміщеного в дверних секціях. Усередині шафи встановлені металеві полиці. Дверцята закриваються на замок.
Габаритні розміри шафи, мм:
довжина – 900±10
глибина – 460±10 висота – 1960±10.
Розмір полиці, мм:
довжина – 893±10
ширина – 400±10.
Допустиме статистичне навантаження на одну полицю, кг – 15±1.
Середній термін використання, років – не менше ніж 10.
Маса, кг – трохи більше 105.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1970 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Дручка | 4 шт |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал фасаду | Стекло |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 107,25 ₴


