Ліжко функціональне для дітей до п'яти років КФД-5, ТМ Заповіт, Якість
14 650 ₴
12 452,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: КFD-5
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко функціональне для дітей до п'яти років КФД-5 використовується в медичних закладах для розміщення дітей із тяжкими захворюваннями: нервово-судинними, серцево-судинними, а також травмованими. Ліжко є звареною конструкцією, встановленою на гумові колеса. Ліжко складається з ложа, перил та спинок. Переднє перило рухомо закріплене в посадкових місцях і може переміщатися по висоті. Ложе має підголовник, що регулюється по нахилу до ложа. Для зручності пересування ліжко встановлено на колеса. Додаткове ліжко може комплектуватися матрацом МФ-Д1.
Габаритні розміри, мм: (дл*гл*вис) - 1360*700*1200
Розмір ложа, мм 1170*600.
Висота ложа від підлоги, мм: - 570
Маса ліжка, кг – трохи більше 35.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні огорожі | Незнімні, з двох боків ложа |
| Вікова група | Для дітей |
| Висота ложа від підлоги | 570 мм |
| Висота з урахуванням узголів'я | 1100 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина ліжка | 1380 мм |
| Довжина ложа | 1170 мм |
| Каркас | Метал |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Спосіб регулювання висоти ложа | механічний |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Торцеві огорожі | у виголов'я і відношування ліжка, незнімні |
| Ширина ліжка | 700 мм |
| Ширина ложа | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 452,50 ₴


