
Шафа для халатів медична одностулкова ШХМ-1, ТМ Заповіт, Якість
11 100 ₴
9 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШХМ-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа медична для халатів ШХМ-1 використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах (у роздягальнях, оглядових та процедурних кабінетах) для зберігання спецодягу та особистого одягу та речей працівників закладу.
Шафа є розбірною металевою конструкцією, пофарбованою білою порошковою емаллю. Усередині шафи є дві полички (для головних уборів та взуття) та гачки для одягу. Двері шафи зачиняються на ключ. Шафа встановлена на 4-х ніжках із заглушками. Конструкція шафи не має виступаючих та гострих частин, що забезпечує попередження травм під час експлуатації.
Габаритні розміри, мм: довжина – 500±10
глибина – 400±10
висота – 1800±10.
Маса, кг – не більше 50.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Дверка | 1 шт. |
| Закрита полиця | 1 шт. |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна походження | Україна |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 435 ₴


