
Столик маніпуляційний СМ-3 євро.
8 200 ₴
6 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: СМ-3 Євро
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик маніпуляційний СМ-3 нової модифікації призначений для розміщення інструментів та матеріалів під час різних маніпуляцій. Столик складається з металевого каркаса, на який встановлений ящик та три металеві полиці, для розміщення інструменту. Столик забарвлений білою антибактеріальною порошковою фарбою, яка легко обробляється розчинами. Фасад ящика на замовлення може фарбуватися в різні кольори. Для зручного переміщення стіл оснащений чотирма колесами (два з яких з гальмами). Столик пропонується у двох розмірах, глибиною 420мм та 520мм.
Простота, зручність та функціональність конструкції столика СМ-3 дозволяє використовувати його у різних медичних та спеціалізованих закладах. Столик поставляється у розібраному вигляді.
Габаритні розміри (варіант 1), мм: 590*420*880.
Габаритні розміри (варіант 2), мм: 590*520*880.
Допустиме навантаження на столик – до 25 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Призначення | Для медикаментів та інструментів |
| Полиця | 3 (шт.) шт. |
| Ящик | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 970 ₴


