Ліжко травматологічне стаціонарне КСТ, ТМ Заповіт, Якість
55 000 ₴
46 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: КSТ
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко травматологічне стаціонарне КСТ призначене для розміщення пацієнтів у травматологічних відділеннях. Ліжко дозволяє: надавати пацієнту необхідні положення після операційний і реабілітаційний період; розміщувати пацієнта під різними кутами; регулювати нахил секції тулуба та нахил секції для ніг; проводити процедури витягування та подвійного витягування у травматологічних хворих.
Дане ліжко має ортопедичну систему подвійного витягування, противаги на 2кг та 5кг по 2 штуки. Додатково ліжко комплектується матрацом, стійкою інфузійної, пристосуванням для підняття хворого «Гусак».
Габаритні розміри ліжка КСТ: 2100*850*2000-2600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 570 мм |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кут нахилу головної секції | 75 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням узголів'я | 1870 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2290 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Кількість секцій | Чотирисекційна шт. |
| Регулювання нахилу спинної секції | Механічна |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медичні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Торцеві огорожі | у виголов'я і відношування ліжка, незнімні |
| Ширина | 880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 750 ₴


