

Крісло гінекологічне КГ-2М, Якість
19 800 ₴
16 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: KG-2M
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гінекологічне крісло КГ-2М широко використовується в різних медичних закладах для розміщення на ньому жінок при гінекологічних обстеженнях, проведення різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях. Також завдяки широкому сидінню КГ-2М можна використовувати в урології. Крісло складається з основи, сидіння, спинки, сходи, зі знімних підлокітників та нержавіючої чаші. Основа крісла цільнозварна. Для підвищення стійкості крісло встановлено на чотири гумові опори. На каркасі основи, кріпляться сидіння та спинка, які можуть змінювати кут нахилу. Сидіння КГ-2М має фіксовану висоту, а підйом чи опускання спинки на будь-який кут у вказаному діапазоні проводиться вручну. Крісло дозволяє надавати різні положення тіла пацієнта, зокрема антитренделенбург. Крісло комплектується одноступеневим ступенем. До каркаса кріпиться підставка з нержавіючою чашею. Жорсткі підколінки встановлюються у втулки підніжок і фіксуються затискачами. Підколінники можуть регулюватися по висоті, обертатися навколо вертикальної осі, коливатися відносно горизонтальної осі.
Габаритні розміри КГ-2М, ±10мм:
Довжина – 1200-1500
Висота - 850-1600
Ширина:
сидіння – 590;
за підколінками – 1150.
Кут підйому сидіння від горизонтального положення догори – 0 до 35 градусів.
Кут нахилу спинки – 0 до 100 градусів.
Максимально допустиме навантаження на крісло, кг – не більше ніж 150.
Вага крісла кг - 38.
Додатково гінекологічне крісло КГ-2М може комплектуватися інфузійною стійкою, кольпоскопоутримувачем, підлокітником для тривалих вливань, столиком, додатковою секцією для ніг, обшитими металевими або гумовими підколінками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 850 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Довжина в розкладеному горизонтальному вигляді | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Особливості | Підколена опора, Комплектація сходинками |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 830 ₴


