Ліжко для психонервнохворих КПБ, ТМ Заповіт, Якість
12 300 ₴
10 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: КPB
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко для психонервнохворих КПБ призначене для неспокійних психічних хворих у психіатричних клініках та психоневрологічних лікарнях, а також наркоцентрах. Ліжко виготовлене з металевого профілю, має пристосування для кріплення ременів. Комплектується ременями. Додатково потрібна комплектація матрацом.
Габаритні розміри КПБ: 2010*760*800 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота з урахуванням узголів'я | 810 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина ліжка | 1970 мм |
| Колісні опори | не передбачені |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Торцеві огорожі | у виголов'я і відношування ліжка, незнімні |
| Ширина ліжка | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 455 ₴


