Столик інструментальний спеціальний СІС-н, ТМ Заповіт, Якість
9 500 ₴
8 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: СІС-н
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик інструментальний СІС використовується в медичних закладах для розміщення спеціального інструменту. Він є цільнозварною конструкцією з двома полицями з нержавіючої сталі і ручками для його переміщення. Каркас виробу встановлений на колеса. Виготовлений повністю із нержавіючої сталі.
Габаритні розміри, мм: (дов * гол * вис): 625 * 420 * 810
Розмір полиці, мм: 480*380
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 075 ₴


