Кушетка-лава КС, ТМ Заповіт, Якість
6 000 ₴
5 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: КС
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кушетка-лава КС використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах для розміщення пацієнтів у лежачому та сидячому положенні під час проведення лікувального огляду та виконання різних процедур.
Кушетка є металевим розбірним каркасом, на якому встановлено м'яке ложе. Ложе кушетки складається з однієї секції. Каркас кушетки має поздовжню перемичку, що надає конструкції міцності.
Ніжки кушетки встановлені на пластикові опори.
Каркас кушетки виконаний із сталевої профільної труби 25х25мм і пофарбований білою порошковою фарбою RAL, має антибактеріальні властивості і допускає обробку дезінфікуючими розчинами. Ложе кушетки виконане з ДСП товщиною 16мм, поролону товщиною 20мм та обтягнуте штучною шкірою.
Усі матеріали та комплектуючі, що використовуються при виробництві кушетки, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри кушетки, мм (ДхШхВ) 1920*410*500
Допустиме навантаження, кг 150,0
Вага нетто, кг 17,0
Середній повний термін служби, років, не менше 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴


