Столик анестезіолога СА Євро, ТМ
13 500 ₴
11 475 ₴
- Готово до відправки
- Код: СА Євро
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик анестезіолога СА Євро використовується в медичних закладах для розміщення інструментів, матеріалів, пристроїв та медикаментів, необхідних для лікаря анестезіолога при роботі в операційних залах. За конструкцією – розбірний. Виготовлений з нержавіючої сталі, пересувний, встановлений на колеса. Полиця регулюється по висоті.
Габаритні розміри ±10 мм: 640×625×650-1000.
Розміри полиці ±10 мм: 600×435.
Маса, кг – 12,0.
Середній термін використання, років – 10.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Призначення | Для медикаментів |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 1000 мм |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал полиці | нержавіюча сталь |
| Тип | Столик анестезіолога |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 475 ₴


