
Тумбочка нічна ТП-1, ТМ Заповіт, Якість
6 000 ₴
5 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТP-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приліжкова медична тумба ТП-1 призначена для розміщення біля ліжка хворого/пацієнта з метою забезпечення місця зберігання особистих речей, медикаментів та документів. Тумба використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах (у палатах стаціонару поліклінік/клінік та відділень лікарень, процедурних та маніпуляційних кабінетах). Тумба є металевою розбірною конструкцією. Корпус виробу виготовлений із високоякісної сталі, пофарбованої білою порошковою фарбою, стійкою до дезінфекції. Тумба складається з ящика з полицею всередині та верхньої стільниці з ламінованого ДСП.
Габаритні розміри, мм: (дл*см*вис) - 380*380*890
Вага виробу кг - не більше 20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 380 мм |
| Матеріал панелей | Метал |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴


