
Стіл для операцій на руці СДР, ТМ Заповіт, Якість
3 640 ₴
3 094 ₴
- Готово до відправки
- Код: СДР
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик для операції на руці СДР використовується в хірургічних та процедурних кабінетах для проведення операційних втручань на руці пацієнта, а також для зовнішнього огляду та проведення різних процедур.
Верхня частина столика, оббита медичним шкірозамінником з м'якою підкладкою з поролону, встановлена на вертикальну стійку стійку. Для регулювання панелі по куту нахилу використовується ручний механізм із затискачем.
Габаритні розміри столика СПЗ: 520*460*700-900 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Максимальна висота | 1100 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 500 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Призначення | Для забору крові |
| Тип | Медичний столик |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 094 ₴


