Крісло сорбційне з електроприводом ВР-1е.
65 000 ₴
55 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: VR-E
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло сорбційне з електроприводом ВР-1е, Оригінал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 1260 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 1720 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Підлокітник | Регульований за висотою, знімний, 2 (шт.) правий і лівий |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | електричний |
| Країна походження | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Ширина | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 250 ₴


