Стіл операційний СОВ, ТМ Заповіт, Якість
19 400 ₴
16 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: СОВ
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл призначений для проведення найдрібніших маніпуляцій. Конструкція столу виготовлена з уніфікованих елементів. Стіл має рухоме ложе, чотири регульовані секції (кут підйому від 0 до 75град). Регулювання столу висотою проводиться в ручну. Секції для притиску тварин мають ручні затискачі та пристосування для прив'язування тварин. Також стіл може бути обладнаний інфузійною стійкою.
Габаритні розміри, мм: (дл*шир*вис) - 1420*960*720-1020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість секцій | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 720 мм |
| Максимальна висота | 1020 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1420 |
| Регулювання секцій | механічна |
| Тип | Ветеринарні столи |
| Тип опор | Ніжки |
| Ширина | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 490 ₴


