Стілець гвинтовий СВ, ТМ Заповіт, Якість
2 650 ₴
2 252,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SV
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для розміщення на ньому медперсоналу та пацієнта під час огляду.
Габаритні розміри СВ: 580х580х600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна висота сидіння від підлоги | 600 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Мінімальна висота сидіння від підлоги | 450 мм |
| Підйомний механізм | гвинтовий |
| Країна походження | Україна |
| Тип основи | Хрестовина з нерухомими опорами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252,50 ₴


