Ростомір настінний РН-2000, ТМ Заповіт, Якість
1 400 ₴
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: РН-2000
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний ростомір РН-2000 призначений для вимірювання росту у пацієнта в положенні стоячи. Основною відмінністю цього ростоміра є його установка на будь-яку вертикальну поверхню, що дозволяє економити місце в медичному кабінеті.
Настінний ростомір складається з вертикальної стійки, яка кріпиться на стінку на фіксованій висоті за допомогою двох кронштейнів. На стійці рухомо встановлений рівень вимірювання зростання.
Стандартно шкала поділів ростоміра починається від одного метра. Для дитячих закладів ростомір оснащується додатковою шкалою до одного метра. Для цього необхідно повідомити менеджера при оформленні замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Загальні | |
| Висота | 1660 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 100 см |
| Регулювання секцій | механічна |
| Тип | Ростомер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴


