


Крісло сорбційне ВР, ТМ Заповіт, Якість
15 400 ₴
13 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: VR
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло сорбційне ВР призначене для комфортного розміщення пацієнта у сидячому або лежачому положеннях під час проведення процедури забору крові, цитостатичного лікування та процедури діалізу. Крісло складається з трьох секцій, оббитих медичним шкірозамінником. Головна та ножна секції регулюються завдяки підйомному механізму Rastomat по куту нахилу по відношенню до сидіння, що дозволяє надавати тілу пацієнта найбільш сприятливе та зручне положення. Секції крісла встановлені на металевий стійкий каркас. У бічних частинах крісла рухомо встановлені два підлокітники для розміщення рук пацієнта.
Габаритні розміри, ±10 мм:
у розкладеному вигляді:
довжина - 1840
ширина по підлокітникам: 730-930
висота – 580
у сидячому положенні (для транспортування):
довжина: 1070
ширина по підлокітникам: 730
висота - 1280
висота сидіння: 570
ширина сидіння 490
висота підлокітників: 580-780
Маса, кг – не більше 40.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 1800 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 1230 мм |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Підлокітник | Регульований за висотою та за горизонталлю, знімний, 2 (шт.) правий і лівий |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 090 ₴


