Опромінювач бактерицидний (кварцовий) пересувний ОБПе-450м, ТМ Заповіт, Якість
7 300 ₴
6 935 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОБПе-450М
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пересувний бактерицидний опромінювач ОБПе-450м на шість відкритих ламп використовується для швидкого знезараження повітря та поверхонь у приміщеннях великого об'єму, виробничих цехах, спортивних приміщеннях та медичних закладах. Для зручності переміщення та захисту ламп від удару на стійці встановлена металева ручка. Опромінювач не має гострих частин, що виступають, що робить безпечним його експлуатацію.
Габаритні розміри ОБПе-450м: 360*360*1120 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1115 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 42 |
| II категорія | 66 |
| III категорія | 390 |
| IV категорія | 510 |
| V категорія | 630 |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Гарантія | 12 |
| Кількість ламп TUV | 6 |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Сфера использования | Торгові магазини, для дому, У установах, Харчова промисловість, HoReCa, Клініки та медичні установи, Fast-food |
| Тип | Відкритий |
| Тип встановлення | Мобільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 935 ₴


