Опромінювач бактерицидний настінний ОБН-75М, ТМ
1 000 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОБН-75М
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач бактерицидний настінний ОБН-75м є оптимальним рішенням для знезараження приміщень середнього об'єму. Він комплектується однією відкритою лампою потужністю 30 Вт, що дозволяє швидко та ефективно знищувати вірусні бактерії у повітрі та на відкритих поверхнях приміщень. Ультрафіолетове випромінювання опромінювача є незамінним засобом дезінфекції стоматологічних кабінетів, дитячих установ, житлових приміщеннях, приміщеннях харчової промисловості та ін. Кріплення опромінювача виконується горизонтально на стіну або на стелю. Додатково можливе оснащення опромінювача захисним екраном, який дозволяє людям та тваринам перебувати у приміщенні під час знезараження.
Габаритні розміри ОБН-75м: 922*53*76 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 922 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 7 |
| II категорія | 11 |
| III категорія | 65 |
| IV категорія | 85 |
| V категорія | 105 |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Гарантія | 12 |
| Кількість ламп TUV | 1 |
| Кріплення | Настінний |
| Матеріал каркасу | метал |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна походження | Україна |
| Сфера использования | Торгові магазини, для дому, У установах, Харчова промисловість, HoReCa, Клініки та медичні установи, Fast-food |
| Тип | Універсальний |
| Тип встановлення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


