
Опромінювач бактерицидний (кварцовий) настільний економ ОБН-35ме, ТМ Заповіт, Якість
1 200 ₴
1 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОБН-35МЕ
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний бактерицидний опромінювач ОБН-35ме (настільний, економ) призначений для використання у невеликих приміщеннях медичних закладів, стоматології, а також у дитячих та житлових кімнатах. Опромінювач комплектується однією відкритою лампою потужністю 15 Вт, ультрафіолетове випромінювання якої дозволяє ефективно знищувати хвороботворні бактерії, що знаходяться у зваженому стані у повітрі. Невеликі розміри опромінювача дозволяють встановлювати його будь-які горизонтальні поверхні.
Прилад комплектується шнуром із вилкою
Габаритні розміри ОБН-35м: 478*53*76 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Гарантія | 12 |
| Кількість ламп TUV | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна походження | Україна |
| Сфера использования | Торгові магазини, для дому, У установах, Харчова промисловість, HoReCa, Клініки та медичні установи, Fast-food |
| Тип | Відкритий |
| Тип встановлення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴


