
Рециркулятор бактерицидний Аерекс Транс АВІА 2*15, ТМ Заповіт, Якість
4 480 ₴
4 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: Аэрэкс Транс АВИА 2*15
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рециркулятор бактерицидний Аерекс Транс АВІА призначений для знезараження (кварцювання) повітря всередині транспортних засобів від вірусів, бактерій, спор, грибів та інших мікроорганізмів шляхом примусової циркуляції повітря через зону опромінення бактерицидної лампи.
Рекомендовані для використання у таких категоріях транспорту:
Також, у парі з Бактерицидними Рециркуляторами Аерекс Транс АВІА використовуються Бактерицидні опромінювачі відкритого типу, які застосовуються для знезараження повітря та поверхонь без людей. І, з досвіду інших країн, можуть застосовуватися в пунктах відстою транспорту після зміни або перед зміною для швидкої та ефективної дезінфекції.
Рециркулятори та опромінювачі компанії Завіт мають усі українські сертифікати, як обладнання медичного призначення та включені до переліку протиепідемічних засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість бактерицидних ламп | 2 шт. |
| Комплектація шнуром | Так |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 7 |
| II | 30 III категорий |
| IV | 60 V категорий |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантія | 12 |
| Джерело УФ випромінювання | безозонова бактерицидна лампа |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 80 |
| Потужність УФ випромінювання | 11.94 Вт |
| Напруга | -12В; -24В; -110В |
| Примітка | * для I категорії використовувати по черзі з відкритим опромінювачем! |
| Продуктивність | 105 м3/год |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна походження | Україна |
| Сфера использования | медичні установи, торгові, офісні та навчальні приміщення, харчова промисловість, будинки, квартири, Fast-food, транспортні засоби та ін. |
| Тип встановлення | Стаціонарний |
| Ефективний ресурс роботи ламп | 9000 не менш ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 256 ₴


