Рециркулятор бактерицидний AEREKS STANDART 3x15, ТМ Заповіт, Якість
13 685 ₴
13 000,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: AEREKS STANDART 3x15
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактні розміри рециркулятора Аерекс-стандарт 15 дозволяють його використання у невеликих приміщеннях лікувально-профілактичних установ, харчових виробництв, перукарень, спортивних, дитячих, навчальних, великих житлових приміщень. Рециркулятор призначений для знезараження повітря від вірусних мікроорганізмів у присутності людей. Встановлений всередині корпусу вентилятор переміщує повітря через внутрішню камеру рециркулятора, де відбувається його очищення ультрафіолетовим випромінюванням низького тиску лампою зі спектром хвилі 253,7нм. Корпус рециркулятора виготовлений із металу та пофарбований білою порошковою фарбою.
Габаритні розміри Аерекс-стандарт 15: 655*120*120 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість бактерицидних ламп | 2 шт. |
| Комплектація шнуром | Ні |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 7 |
| II | 30 III категорий |
| IV | 60 V категорий |
| Вага брутто | 2.7 кг |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантія | 12 |
| Джерело УФ випромінювання | безозонова бактерицидна лампа |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 |
| Потужність УФ випромінювання | 11.94 Вт |
| Напруга | -12В; -24В; -110В |
| Примітка | * для I категорії використовувати по черзі з відкритим опромінювачем! |
| Продуктивність | 105 м3/год |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна походження | Україна |
| Сфера использования | медичні установи, торгові, офісні та навчальні приміщення, харчова промисловість, будинки, квартири, Fast-food, транспортні засоби та ін. |
| Тип встановлення | Стаціонарний |
| Ефективний ресурс роботи ламп | 9000 не менш ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000,75 ₴











