Кушетка медицинская процедурная КРП-У с регулируемым подголовником ТМ MEDNOVA
9 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: КРП-У MEDNOVA г
Стандартні кольори - бежевий, блакитний, синій. Інші кольори оббивок +15% до вартості.
Кушетка процедурна посилена з регульованим підголовником призначена для застосування в установах медичної, а також профілактично-оздоровчої спрямованості. Вона використовується в оглядових і процедурних кабінетах для проведення обстеження пацієнтів, а також для виконання різних медичних процедур.
Виріб має міцний і стійкий каркас, виготовлений з металопрофілю. Присутній регульований підголівник для забезпечення максимально зручного положення для пацієнта. Ложе має оббивку зі спеціального медичного шкірозамінника з антибактеріальним покриттям.
Такі вироби відрізняються тривалим терміном служби і можуть експлуатуватися на протязі тривалого часу.
Кушетки такого типу можуть оснащуватися додатковими конструкціями, які призначені для кріплення штатива або столика. Також можлива установка упорів і підлокітників.
За бажанням клієнта, можна варіювати колір оббивки, що дає можливість придбання кушетки, відповідної за кольором відтінку гамі в кабінеті.
Максимальне навантаження - до 200 кг.
Варіанти виконання кушетки процедурної:
| Модифікація | Зображення |
|
КРП-У MEDNOVA |
![]() |
|
КРП-У MEDNOVA 2 |
![]() |
Варіанти комплектації кушетки процедурної:
| Модифікація | Зображення |
|
ВМ-1 |
![]() |
|
ВМ-2 напівкруглий
|
![]() |
|
ВМ-3 трикутний |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження, кг: | 200 |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
- Ціна: 9 250 ₴













