
Столик медицинский манипуляционный передвижной, столик хирургический инструментальный СП-Н ТМ Завет
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3679
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл призначений для інструментарію і перев'язувального матеріалу, які використовуються в фізіотерапевтичному кабінеті. На ньому зручно можна розмістити невеликі бікси.
Стіл досить міцний, так як виконаний з міцного шорсткого скла.
карк столу виготовлений з нержавіючої сталі.
Інструментарій за рахунок шорсткості не ковзає по поверхні.
Стиль столу вигнута конструкція, яка має три скляні основні полки, вони мають вигляд ступені.
Завдяки цьому лікаря зручно брати інструментарій та виконувати необхідні процедури.
Варіанти виконання столика:
| Модифікація | Зображення |
|
СП метал |
![]() |
|
СП-Н нержавіюча сталь |
![]() |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полиці | 540 мм |
| Колісні опори | самоорієнтуються, 4 (шт) |
| Ширина полиці | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴




