


Штатив медичний, штатив для інфузій, штатив для крапельниць, тривалих вливань складаний ШДВ-З ТМ Заповіт
3 755 ₴
3 191,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШДВ-С
Штатив для тривалих вливань складаний ШДВ-З ідеально підходить для застосування в роботі бригадами екстреної допомоги, де необхідно безперервне крапельне вливання лікарських засобів при транспортуванні до лікувального закладу або між відділеннями для проведення процедур.
У комплекті поставляється невеликий чохол, що дозволяє зберігати складові частини штатива в розібраному вигляді. Складений штатив займає не багато місця, легкий і зручний для перенесення, при необхідності надання допомоги пацієнту, який перебуває у важко доступних місцях.
Конструкція має округлі частини, що виключають травмування при проведенні процедур.
Варіанти виконання штативу:
| Модифікація | Зображення |
|
ШДВ |
![]() |
|
ШДВ-Е |
![]() |
| ШДВ-П | ![]() |
| ШДВ-С | ![]() |
| ШДВ-У | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1490 мм |
| Максимальна висота | 1690 мм |
| Довжина | 750 |
| Довжина у складеному стані | 460 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | Хрестовина |
| Ширина | 650 мм |
| Ширина в складеному стані | 100 мм |
- Ціна: 3 191,75 ₴







