Використовується, як джерело штучного випромінювання УФ, з певною довжиною хвилі. Встановлюється в приміщеннях дитячих садків, шкіл, бібліотек. При правильній монтуванні і установці не завдає шкоди живим організмам, корпус світильника ергономічний. Без спеціального захисного екрану використовувати в присутності людей і тварин заборонено. Світильник, оснащений бактерицидною лампою, допомагає боротися з вірусами, особливо, в період підвищеної захворюваності. УВАГА! Опромінювач не укомплектоване мережевим проводом, оскільки може бути розміщений стаціонарно на стіні з підключенням в розетку або стаціонарно на стіні з підключенням до мережі через вимикач автоматичний. Додатково опромінювач може бути укомплектований мережевим проводом. Характеристики Виробник Заповіт Країна походження Україна Тип Універсальний Потужність лампи, Вт 30 Кількість ламп TUV, шт 1 Таймер Ні Сфера використання Торгівельні магазини, Для дому, В установах, Харчова промисловість, HoReCa, Клініки та медичні установи, Fast-food Тип установки Стаціонарний Спосіб установки Настінний / Стельовий Вид Бактерицидний опромінювач Кріплення Настінний Гарантія, міс 12 Матеріал виготовлення Матеріал каркаса Метал Габаритні розміри Довжина, мм 922 Ширина, мм 53 Висота, мм 76 Рекомендована площа знезараження приміщень при Н = 3м, м2 I категорії * 7 II категорія 15 III категорія 65 IV категорія 85 V категорія 105 Варіанти виконання опромінювача бактерицидного: Модифікація Зображення ОБН-35м ОБН-75м ОБН-150м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Довжина | 922 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Потужність лампи TUV | 30 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, В установах, Для дому, Клініки та медичні установи, Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴






