Стілець медичний (стілець гвинтовий зі спинкою, стілець лабораторний з опорою для ніг) СВПС ТМ Заповіт
3 470 ₴
- Немає в наявності
- Код: СВПС г
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стандартні кольори - бежевий, блакитний, синій. Інші кольори оббивок +15% до вартості.
Бажають відчути комфорт на своєму робочому місці можуть скористатися даною моделлю для роботи в офісі медичного закладу. Стілець на відміну від багатьох моделей увібрав в себе все найкорисніше і зручне: обертання, підставка для ніг, спинка, м'яке сидіння, а також стійкість і мобільність.
Специфіка використання медичних меблів передбачає обов'язкову можливість проводити дезінфекцію предмета, що забезпечено на всі 100%.
Такий стілець може бути корисний лаборанту, асистенту доктора, а також і лікаря, особливо стоматолога.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Підйомний механізм | гвинтовий |
| Тип основи | Хрестовина з колісницями |
| Ширина стільця | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴








