
Рециркулятор бактерицидний, знезаражувач повітря для транспорту АЭРЭКС-ТРАНС АВІА 8 ТМ Заповіт, лампа Zavet TUV
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Аэрекс-транс авиа 8
Рециркулятор бактерицидний Аэрэкс Транс АВІА призначений для знезараження (кварцування) повітря всередині транспортних засобів від вірусів, бактерій, спор грибів та інших мікроорганізмів шляхом примусової циркуляції повітря через зону опромінення бактерицидної лампи.
- Бактерицидні рециркулятори Аэрэкс Транс АВІА дозволяють дезінфекцію повітря в постійному режимі в присутності людей;
- Їх включення і виключення може бути як в ручному режимі, так і в заданій програмі;
- Харчування може здійснюватися як від мереж змінного струму, так і від постійного різної напруги;
- Рециркулятори виробляються в виброустойчивом виконанні;
- Лампа, що встановлюється дані рециркулятори, має ресурс 9000 годин напрацювання і є без озонової. Що виключить будь-який дискомфорт для пасажирів.
Рекомендовані для використання в таких категоріях транспорту:

Також, в парі з Бактерицыдными Рециркуляторами Аэрэкс Транс АВІА використовуються Бактерицидні опромінювачі відкритого типу, які застосовуються для знезараження повітря і поверхонь у відсутності людей. І, за досвідом інших країн, можуть застосовуватися в пунктах відстою транспорту по закінченню зміни або перед зміною для швидкої і ефективної дезінфекції.
Рециркулятори і опромінювачі компанії Заповіт мають всі українські сертифікати, як обладнання медичного призначення та включені до переліку протиепідемічних засобів.
| Характеристики | |
| Виробник | Заповіт |
| Країна походження | Україна |
| Джерело УФ випромінювання | безозоновая бактерицидна лампа |
| Потужність лампи, Вт | 8 |
| Кількість бактерицидних ламп, шт | 1 |
| Ефективний ресурс роботи ламп, не менше, год | 9000 |
| Потужність УФ випромінювання, Вт | 4,9 |
| Довжина хвилі переважного випромінювання, нм | 253,7 нм |
| Продуктивність, м3/год | 15 |
| Потужність, Вт | 15 |
| Напруга, в стандартному настінному виконанні, В | - |
| Напруга, в виброустойчивом виконанні, В | -12В; -24В; -110В |
| Сфера використання | всі види транспортних засобів – автомобілі, маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, трамваї, метро, електрички, поїзди, самалеты, автомобілі швидкої допомоги і т. д. |
| Тип установки | Стаціонарний |
| Спосіб установки | Настінний/Стельовий |
| Вид | Рециркулятор |
| Комплектація шнуром | Так |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина, мм | 420 |
| Ширина, мм | 70 |
| Висота, мм | 70 |
| Вага брутто, кг | - |
| Рекомендована площа знезараження приміщень при Н=3м, м2 | |
| I категорії * | 1,5 |
| II, III категорій | 6 |
| IV, V категорій | 12 |
| Примітка | * для I категорії використовувати по черзі з відкритим опромінювачем! |
Варіанти комплектації рециркулятора бактерицидного:
| Модифікація | Зображення |
|
China 8W Завет |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб установки | Настінний |
| Сфера використання | В установах, HoReCa, Торгові магазини, Для дому, Клініки та медичні установи, Харчова промисловість, Fast-food, Офіси організацій |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 2 500 ₴



