
Дистилятор води медичний ДЕ-25м, аквадистилятор електричний медичний ТМ Заповіт
35 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДЭ-25М
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Апарат Призначення відповідає назві, призначений для виробництва дистильованої води, продуктивність апарату 25 л / год Апарат складається з аквадистилятора і електрощита. Робота заснована на конденсації ретельно відсепарованої пари. Водопровідна вода поступає у випарник і нагрівається тенами до кипіння. Пар, що утворюється, проходячи через ряд сепараторів, потрапляє на стінки конденсатора, що охолоджується зовні водопровідною водою і, конденсуючись, витікає у вигляді дистильованої води.
Використовується в медичних установах, лабораторіях. Аквадистилятор зручний і надійний в експлуатації
Варіанти виконання аквадистилятора:
Модифікація
Зображення
ДЭ-4М
ДЭ-10М
ДЭ-25М
ДЭ-90М
Варіанти комплектації аквадистилятора:
Модифікація
Зображення
ТЕН 2,3 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Продуктивність | 25 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 300 |
| Матеріал бака | харчова сталь |
| Витрата холодної води | 315 л/годину |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 790 ₴


