


Тумба медична маніпуляційна, тумба приліжкова на колесах з полицями МД ТП-3 MEDNOVA
6 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: МД ТП-3 MEDNOVA
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба медична МД ТП-3 використовується як приставний елемент меблів біля робочого столу в медичному кабінеті або як тумбочка приліжка в лікарняній палаті і призначена для зберігання медикаментів, особистих речей, предметів гігієни, посуду, документів та інших дрібних особистих речей.
Конструкція тумби - розбірна, матеріал виготовлення - сталь з гігієнічно безпечним, корозійно-стійким порошковим покриттям, що задовольняє вимогам експлуатації через часту хімічну або фізичну дію з метою дезінфекції.
У верхній частині тумби розташована відкрита полиця, у нижній - шафка з дверцями на магнітної засувки і металевої полицею усередині. Опціонально на дверку може бути встановлений ключовий замок Практик (1000 комбінацій). Тумба має колісні опори (40 мм), дві передні оснащені стопором.
Максимальне навантаження на полицю - 15 кг.
Конструкція тумби - розбірна, матеріал виготовлення - сталь з гігієнічно безпечним, корозійно-стійким порошковим покриттям, що задовольняє вимогам експлуатації через часту хімічну або фізичну дію з метою дезінфекції.
У верхній частині тумби розташована відкрита полиця, у нижній - шафка з дверцями на магнітної засувки і металевої полицею усередині. Опціонально на дверку може бути встановлений ключовий замок Практик (1000 комбінацій). Тумба має колісні опори (40 мм), дві передні оснащені стопором.
Максимальне навантаження на полицю - 15 кг.
Варіанти виконання тумби:
| Модифікація | Зображення |
|
МД ТП-1 MEDNOVA |
![]() |
|
МД ТП-2 MEDNOVA
|
![]() |
|
МД ТП-3 MEDNOVA |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид лабораторних меблів | Тумба |
| Глибина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Особливості | Самоорієнтуються колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴





