Драйвер вмонтований TM-D48-100 48В 100Вт чорний Лезард LEZARD original
458,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: TM-D48-100
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драйвер вмонтований Lezard TM-D48-100 48В 100Вт...
Драйвер вмонтований Lezard TM-D48-100 48В 100Вт чорний Вся продукція є оригінальною та поставляється від виробника на пряму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диммування | Немає |
| Клас захисту | IP20 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5% |
| Кількість вмикань та вимикань | 15000 |
| Кількість циклів ввімкнення/вимкнення | 15 |
| Напруга | 100 В |
| Робоча напруга | 165-265V, 50/60Hz |
| Термін експлуатації | до 50,000 годин |
| Температурний режим робот | від -20°C до +45°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,15 ₴


