Світильник накладний круглий 18Вт 4500К-15 cm Лезард LEZARD original
292,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 445-RCX-18
У даній світлодіодній панелі використовуються джерела...
У даній світлодіодній панелі застосовуються джерела світла LED CMD 2835, які гарантують тривалий термін служби освітлювального приладу, що знижує витрати на заміну ламп. Вироби відповідають стандартам IEC. Джерело світла має потужність 18Вт. У приладах відсутні радіація та ртуть, що не завдає шкоди навколишньому середовищу. Високий індекс кольору світлодіодів забезпечує найбільшу ефективність світла, покращує видимість об'єктів. Відсутність мерехтіння та низький рівень тепловиділення комфортно для очей. Світильник накладний Lezard – надійний та безпечний світильник круглої форми, який підійде для будь-якого сучасного інтер'єру. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 150 Вт |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Потужність, Вт | 18 |
| Напруга | 160 В |
| Світловий потік | 1440 Лм |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | Вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 292,58 ₴


