Панель Світлодіодна -36Вт (595*595*9mm) 4200K 2700 люмен + лід драйві 442-LPS-60036 442-LPS-60036 original
878,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442-LPS-60036
Якщо порівняти панелі LED зі звичайними світильниками ...
Якщо порівняти панелі LED із звичайними світильниками на ртутних трубах, то LED не містить шкідливих речовин, також відсутня пульсація та мерехтіння світлового потоку. Користуючись світлодіодними лампами ТМ LEZARD, при такому ж висвітленні – Ви економитимете свій бюджет. Тому саме LED панелі рекомендують при здійсненні переобладнання на виробничих площах з працюючими механізмами і верстатами з елементами, що крутяться (швейне виробництво, верстати в токарних цехах і т.д.). Ними можна замінити всі типи світильників, у яких встановлений цоколь G13. Світлодіодні LED панелі TM LEZARD типу Армстронг 36 Вт 595*595 мм 4200К - це безпечне і чисте екологічне світло. Рамка корпус LED панелі TM LEZARD зроблена з алюмінію, а не з пластику, що забезпечує покращений тепловідведення та збільшує жорсткість корпусу, з панеллю використовується драйвер типу IC. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Діаметр | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Колір світіння | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 878,19 ₴


