

Кругла панель Світлодіодна -24Вт накладна (Ø285) 4200K,1910 люмен Лезард LEZARD original
447,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442SRP-24
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835,...
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту - IP 40. Світлодіодний LED накладний світильник 24 Вт 4200К коло ТМ LEZARD виконаний з алюмінію. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 285 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 24W |
| Світловий потік | 1910LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 447,20 ₴


