

Панель Світлодіодна квадратна-12Вт (174x174) 4200K, 950 люмен Лезард LEZARD original
193,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442RKP-12
Світлодіодний LED світильник врізний 12 Вт 4200К кв...
Світлодіодний LED світильник врізний 12 Вт 4200К квадратний ТМ LEZARD виконаний з алюмінію. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту - IP 40. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 166 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 12W |
| Світловий потік | 950LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Квадрат |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 193,16 ₴


