

Кругла панель Світлодіодна -18Вт (Ø225/Ø205) 6400K, 1440 люмен Лезард LEZARD original
194,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 464RRP-18
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835,...
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Світлодіодний LED світильник урізний 18 Вт 6400К круглий ТМ LEZARD виконаний з алюмінію. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту – IP 40. Вся продукція оригінальна та поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колірна температура | Холодний (6000-6500 К) |
| Номінальна потужність | 18W |
| Напруга | 220V |
| Світловий потік | 1440LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Форма | Круг |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Діаметр | 225 мм |
- Ціна: 194,91 ₴


