

Кругла панель Світлодіодна -18Вт (Ø225/Ø205) 4200K, 1440 люмен Лезард LEZARD original
191,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442RRP-18
Світлодіодний LED світильник врізний 18 Вт 4200 К...
Світлодіодний LED світильник врізний 18 Вт 4200 К круглий ТМ LEZARD виконаний з алюмінію. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту – IP 40. Вся продукція оригінальна та поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 225 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 18W |
| Світловий потік | 1440LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 191,84 ₴


